KURUMSAL

1992 yılında, en yeni baskı ve çanta imalatında teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan Şükran Çanta geçen 29 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’de, en büyük çanta ve baskı firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2000 yılında çantada standartlarını belirleyen ve denetleyen tek otorite Şükran Çanta, 2010 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük 50 çanta imalatı firma arasında yer almakta ve kurulduğu günden bu yana milyonun üzerinde çanta imalatı yapmıştır.

Güçlü ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Şükran Çanta, 2013 yılında Türkiye’de ilk kez çanta ve saraciye imalatı ile birlikte baskı işlemi ve kordon ip üretimi üzerinde talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupa da en fazla talep toplayan şirket unvanını almıştır.
Şükran Çanta Türkiye’deki çanta imalatı ve baskı üzerinde çalışan firmalar arasında en fazla işlem hacmine sahip firmadır. Şükran Çanta tamamen kendi bünyesinde bulunan kordon ip imalatı tüm baskı çeşitleri ve grafik tasarımı kesim ekibi ve dikim atölyesi ile geliştirdiği Ar-Ge çalışmaları otomasyonuna sahiptir. Bu otomasyon sayesinde müşterilerine imperteks, hambez, nonwoven, suni deri, PVC vb. değişik kumaşlardan Dünya standartlarında uygun tüm çanta modelleri üreterek operasyonlarını sınırsız çanta çeşit özgürlüğü sunmaktadır. Aynı ara yüze entegre çalışan sistemi ile tek ara yüzden çoklu hizmet yönetimi sağlama kabiliyetinde olan firma, 2020 yılında tüm barındırma altyapısını 1200 m² üzerine taşımış ve bu sayede minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Kalite Politikamız;

ŞÜKRAN ÇANTA tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım temrin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir. Şükran Çanta, müşteri memnuniyetini birinci prensip edinmiş bir kuruluştur. Ürünlerimiz deneyimli personelimiz tarafından özenle birinci sınıf kalitede üretilmektedir. Teslimat sonrası ürünlerimizden kaynaklanan herhangi bir şikayetten firmamız sorumludur.

Değerlerimiz;

  • Çalışanlar üstünlük alır, çözüm üretir ve sonuç alır.
  • Doğru çözüme herkes yetkilidir.

  • Şirketimizin uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
  • Yapılan işler kaliteli ve sistemli şekillerde gerçekleştirilir.

Amacımız;

Müşterilerine en uygun çözümleri hızlı bir biçimde sunup üstün hizmetle sunmayı amaçlar.

Vizyonumuz;

Türkiye’de lider uluslararası uzman ve müşterinin ilk aklına gelen şirket olmaktır.

0212 569 41 61 [email protected]

Nine Hatun Mah. İnönü Cd. (Türk Telekom Binası) No:55, K-3-4, 34220 Esenler/İstanbul